پس از پنج دوره انتشار موفق كتاب شريف 
»سخنان قدسي (1)« كه شامل سخنان خداوند متعال با پيامبران اولولعزم با خطاب، ياموسي (ع)، ياعيسي (ع) و يامحمد (ع) بود، مؤسسه تصميم گرفت، جلد دوم اين كتاب را جهت استفادة عموم و نشر و ترويج فرهنگ پيامبران الهي عليهم‌السلام، تأليف و تحقيق نمايد و به چاپ رساند. از اين رو، جلد دوم سخنان قدسي را به سخن خدا با پيامبران عليهم‌السلام و مقربان اختصاص داد؛ احاديث اين كتاب، با اعراب گذاري و ترجمه فارسي عرضه شده و حاوي معاني بلند و دقيقي است كه درك بعضي از آنها نياز به استاد دارد؛ اما مؤسسه جهت رعايت اختصار، به ترجمه ساده آن بسنده كرده است.

اين احاديث، در كتاب‌هاي معتبري چون، اصول كافي، امالي صدوق، ارشاد القلوب ديلمي، تحف العقول و... آمده و عالمان ديگري مثل علامه مجلسي، شيخ حر عاملي و محدث نوري از آنها نقل نموده‌اند. در مجموع، در تحقيق اين كتاب، از حدود 60 منبع اصيل استفاده شده است.

كتاب سخنان قدسي (2) در 360 صفحه به سخنان خداوند متعال با پيامبران عظيم الشأني چون: آدم، نوح، ابراهيم، يعقوب، شعيب، موسي، داوود، دانيال عليهم‌السلام و مقربان خداوند چون ملائكه و وجود گرامي بزرگ بانوي جهان هستي، حضرت فاطمه زهرا سلام الله عليها پرداخته است.

در صفحه 322 اين كتاب در سيزده صفحه، حديث لوح از سه منبع كافي، عيون الخبار الرضا عليه‌السلام و امالي طوسي بيان شده است.

 

برای خرید کتاب از فروشگاه موسسه بر روی لینک زیر کلیک کنید.

سفارش اینترنتی کتاب

نوشتن دیدگاه

- دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط موسسه امام هادی علیه السلام در وب منتشر خواهد شد.
- پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
- پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.


تصویر امنیتی